lv en fr ger
it isp nor swe

Jau sen ir pagājis tas laiks, kad varēja sastapt cilvēku, kurš brīnišķīgi pārvaldīja vairākas valodas. Tagad tas vairs nav iemesls lepoties, tā ir kļuvusi par dzīves nepieciešamību.

Latviešu valodas un vēl vienas svešvalodas apgūšana un to brīva pārvaldīšana atklāj absolūti jaunus dzīves horizontus: interesantu darbu un karjeras izaugsmes iespējas, pārliecību par rītdienu, jaunu komunicēšanās apvārsni.

Mūsu valodu kursus apgūst ļoti plaša auditorija: tie, kas vēlas mācīties valodu sākot ar alfabētu vai uzlabot savu līmeni, kā arī bērni un pusaudži, kas mācās pēc speciālām mācību programmām, nākamie absolventi, kas vēlas iestāties augstskolās, un kompāniju darbinieki, kas apgūst valodu saskaņā ar uzņēmuma vadības vēlmēm.

Jūs varat izvēlēties attiecīgo valodas kursu darbam un darba intervijai ārzemēs vai arī atpūtai un ceļojumiem, mācīties individuāli vai mazās minigrupās.

Pirms uzsākt mācības vienā vai otrā valodu apmācības kursā, mēs no sākuma jums piedāvājam bezmaksas konsultāciju – pārrunas, kuru laikā tiek noskaidrots jūsu esošais valodas zināšanu līmenis, jūsu prasības un termiņi, pēc tam tiek veikta nepieciešamo materiālu izvēle un noteikti kursu apmeklējumu datumi tādā veidā, lai maksimāli apmierinātu jūsu vēlmes.

Mēs cenšamies, lai valodu apmācība jums būtu patīkama, jo katrs teikums, kuru jūs izrunājat vai uzrakstāt svešvalodā, atgādina jums par jūsu panākumiem.

Sāciet sarunāties dažādās valodās – gūstiet baudu!