edu lv

Kā liecina sens sakāmvārds: „Cik valodas tu pārzini, tik reizes tu esi cilvēks”. Tikai zinot svešvalodas var patiesi saprast citu valsti, tās tradīcijas un cilvēkus, kā arī adaptēties nepazīstamā vidē. Mācības ārzemēs jau sen ir atzītas par labāko veidu apgūt svešvalodu. Pēc efektivitātes pakāpes var salīdzināt, viens apmācības mēnesis valstī, kas ir valodas nesēja, pielīdzināms 4-5 mēnešu intensīvam kursam mājās.

Valodu kursi apgūstamās valodas valstī ļauj efektīvi pilnveidot jūsu zināšanas, sagatavoties starptautiskajiem eksāmeniem, augstākajai izglītībai ārzemēs un pēc vēlēšanās savienot mācības ar izpriecām vai profesionālo specializāciju (biznesa, mākslas un dizaina, sporta, ekonomikas, jurisprudences utml. nodarbības).

Vasaras, rudens, ziemas un pavasara brīvdienu laikā ārzemju skolas piedāvā pietiekami daudz brīvdienu programmas. Skolēni un studenti var ne tikai mācīties valodu, bet arī vienlaikus nodarboties ar sportu, mūziku, mākslu, peldēties jūrā un doties pārgājienos, bieži vien kopā ar vienaudžiem, kas dzīvo šajā valstī.

Maziem bērniem un viņu vecākiem mēs piedāvājam programmas, kurās viņi var braukt kopā. Bērns nozīmīgi paplašina savu redzesloku, mācoties svešvalodu citā valstī. Vecāki var dzīvot blakus bērnam, un pēc vēlēšanās arī mācīties svešvalodu.