logo bot

call  whatsapp  viber  telegram  (0371) 22334557 (+371)22333779  mail  info@adaplus.lv  skype

Mācību centrs „ADA Plus” savus pirmos klausītājus uzņēma 1994. gadā. Galvenie mācību centra darbības virzieni ir kursi, kas ir saistīti ar datortehnoloģiju, valodu, kā arī komerczinašanu apgūšanu, kas ir nepieciešamie elementi panākumu iegūšanai mūsdienu pasaulē.

Kopš darbības uzsākšanas, mūsu darbību noteicošais orientieris ir kursu laikā iegūto zināšanu praktiskais pielietojums. Lai prakse neatpaliktu no teorijas, visi mācību uzdevumi veidoti pēc reāliem projektiem un dokumentiem. Mūsu pasniedzēji izmanto ne tikai dažādas metodikas, kurām ir praktisks pielietojums, bet arī pastāvīgi izstrādā jaunas mācību metodes, izmantojot individuālo pieeju katram klausītājam.

Nozīmīgi ir tas, ka apmācība tiek veikta nodrošinot pēdējo licencēto programmu versijas. Mūsu pedagogi regulāri paaugstina savu kvalifikāciju, apmeklējot seminārus par jaunām tehnoloģijām un programmu produktu jaunām versijām.

Mēs ietaupām jūsu laiku.

Daudzu darba gadu laikā mācību centrā izstrādātas intensīvās apmācības metodikas. Tās ļauj īsā laikā apgūt izvēlēto kursu. Bez tam, apmācības notiek galvenokārt pēc individuālās apmācību metodikas: katrs pasniedzējs nodarbojas ar saviem klausītājiem atsevišķās telpās, kas ir aprīkotas ar visiem apmācības programmai nepieciešamajiem līdzekļiem. Ērts nodarbību grafiks dod Jums iespēju izvēlēties visērtāko nodarbību laiku. Mēs piedāvājam nodarbības no rīta, dienā un vakarā, kā arī brīvdienu konsultācijas un seminārus.

Īpašu uzmanību mūsu centrs pievērš korporatīvajai apmācībai. Kursu apgūšana vairākiem kompānijas darbiniekiem ļaus īsā laikā paaugstināt darba efektivitāti un kvalitāti. Pēc uzņēmuma vadības piekrišana mūsu pasniedzēji sastādīs individuālu mācību kursu un nodarbību grafiku, kā arī var veikt apmācību jūsu uzņēmuma telpās.

Mūsu mācību centra pedagogi būs priecīgu palīdzēt jums apgūt datorprogrammas gan iesācējiem, gan arī pieredzējušiem speciālistiem. Mūsu daudzlīmeņu apmācības sistēmā katrs var izvelēties apmācību kursu, kas atbilst viņa sagatavotības līmenim. Pateicoties plašai programmu izvēlei dažādu jomu speciālisti noteikti atradīs interesantas un lietderīgas apmācības programmas.

Mācības ārzemēs

Sākot ar 2010. gadu mācību centrs „ADA Plus” sāka piedāvāt apmācības programmas arī ārzemēs. Tie ir valodu kursi bērniem un pieaugušajiem, ģimenes un brīvlaika programmas, stažēšanās, programmas Work and Travel un, protams, akadēmiskā izglītība.

Kopš šī gada mēs sākam palīdzēt arī mūsu skolu absolventiem izvēlēties universitāti dažādās pasaules valstīs, mēs palīdzēsim iztulkot un aizpildīt visus nepieciešamos dokumentus un nosūtīsim tos sistēmā UCAS par viszemāko samaksu.

Tulkojumu birojs un pārējie pakalpojumi

Līdzās dažādām mācību programmām mēs piedāvājam klientiem dažāda veida tulkojumus kā bez notariālā, tā arī ar notarālo tulkojuma apliecinājumu, pieeju INTERNETAM, kā arī daudzus citus pakalpojumus, kas ir svarīgi un nepieciešami klientiem – līdz pat palīdzībai diplomdarbu uzrakstīšanā un to iesiešanai cietos vākos.

Mēs tiecamies sniegt mūsu klientiem tādas zināšanas un tādus pakalpojumus, kas ne tikai palīdzēs to līdzšinējā darbā, bet arī veicinās viņu profesionālo un karjeras izaugsmi.

Dokumenti

Birojs Daugavpilī:
Lāčplēša iela 30
(+371) 654-24211, (+371) 22334557
info@adaplus.lv

Birojs Rīgā:
Merķeļa iela 11
(+371) 27771848, (+371) 67274232
riga@adaplus.lv

Birojs Ventspilī:
Līvu iela 11
(+371) 28809092, (+371) 63680171
ventspils@adaplus.lv